Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Nieruchomości

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 16.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Praca w Equal Properties skupia się wokół najwyższej jakości obsługi klienta i partnerskich relacji. Tworzymy unikalne rozwiązania na rynku nieruchomości oferując pełne wsparcie w zakresie doradztwa strategicznego i wsparcia sprzedaży wśród najbardziej rentownych i bezpiecznych form inwestowania.

    Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów pozwala precyzyjnie odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów zainteresowanych kupnem, sprzedażą lub wynajęciem nieruchomości.

    W związku z tworzeniem nowych zespołów sprzedażowych poszukujemy
    kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin

    Zadania do realizacji:

    • profesjonalne doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami
    • budowanie bazy ofert rynku wtórnego i pierwotnego
    • prezentacja i aktywna sprzedaż nieruchomości dostępnych w naszej ofercie, w tym unikalnych projektów
    • sprzedaż projektów inwestycyjnych i premium na wyłączność na rynku pierwotnym
    • przygotowywanie niezbędnych dokumentów i pełna koordynacja procesu sprzedażowego
    • monitorowanie rynku nieruchomości oraz rozwiązań pojawiających się w branży
    • współpraca z zespołem i dbanie o pozytywne relacje

    Co pomoże Ci odnieść sukces?

    • doświadczenie w sprzedaży nieruchomości – minimum 3 lata, warunek konieczny
    • wiedza o lokalnym rynku nieruchomości
    • przedsiębiorczość i otwartość na nowe wyzwania
    • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami
    • determinacja w realizacji wyznaczonych celów
    • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja
    • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
    • dobra organizacja własnego czasu pracy

    Chcemy, aby każdy współpracownik czuł się w naszej firmie doceniany, dlatego oferujemy:

    • stabilną pracę w renomowanej firmie i realne perspektywy rozwoju
    • umowę o współpracy, opartą o najlepsze stawki prowizyjne na rynku
    • wysoki standard pracy i miłą atmosferę w zespole
    • wysokiej jakości narzędzia do pracy, nowoczesny system do obsługi nieruchomości
    • pełne wdrożenie i szkolenia produktowe
    • możliwość uczestnictwa w realizacji prestiżowych projektów
    • wsparcie prawne i marketingowe
    • benefity: pakiet sportowy
    bottom