Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. nieruchomości w Dziale Powierzchni Magazynowych - Junior Property Negotiator

Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa przy zawieraniu umów pośrednictwa oraz umów transakcyjnych

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • analizowanie stanu faktycznego i prawnego nieruchomości/obiektów/powierzchni mogących być przedmiotem obrotu, wskazywanie ewentualnych przeszkód do transakcji

  • tworzenie odpowiednich warunków do transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami, w tym wsparcie organizacyjne

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami, kontrahentami oraz wytypowanymi podmiotami, które potencjalnie mogłyby stać się Klientami lub kontrahentami

  • prowadzenie i stałe aktualizowanie bazy danych

Nasze wymagania

  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • samodyscyplina i umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

  • otwartość na nowe doświadczenia i wyzwania

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność, punktualność i wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • doświadczenie w pośrednictwie nieruchomości

  • znajomość języka obcego

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • STABILNOŚĆ Od ponad 30 lat jesteśmy liderem na warszawskim rynku nieruchomości. Nieustannie rozwijamy się i wzmacniamy zespół, by pracować jeszcze efektywniej.

  • SZKOLENIA Zanim zaczniesz pracować z klientem, przekażemy Ci wiedzę z dziedziny najmu, marketingu i prawa.

  • MOŻLIWOŚCI FINANSOWE Atrakcyjne warunki finansowe oparte na stałym wynagrodzeniu oraz dodatkowej prowizji uzależnionej od osiąganych wyników.

  • MARKETING Nasz dział marketingu będzie wspierał promocję Twoich ofert.

  • WSPARCIE COACHINGOWE Lider działu będzie Twoim mentorem i pomoże osiągać cele sprzedażowe.

  • BAZY DANYCH Posiadamy bogatą bazę nieruchomości oraz klientów.

  • MIŁA ATMOSFERA Wspieramy się wzajemnie i dbamy o dobrą energię w zespołach.

  • WSPARCIE PRAWNICZE Nasz dział prawny wesprze Cię w przeprowadzeniu transakcji i odpowie na pytania z tego zakresu.

  • DOSTĘP do nowoczesnych narzędzi wspierających proces sprzedaży.

  • MOŻLIWOŚĆ rozwoju zawodowego w branży nieruchomości.

Firma MAXON Nieruchomości jest agencją, która od ponad 30 lat odnosi sukcesy na rynku warszawskim. Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi oraz komercyjnymi, na rynku pierwotnym i wtórnym.

W pracy łączymy zdobywane przez lata wiedzę i doświadczenie z nowoczesnymi technologiami, aby zapewnić kompleksową i indywidualną obsługę każdej nieruchomości. Nasz zespół liczy już ponad 170 osób i nieustannie się rozwija.

Przewiń do profilu firmy

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU i TWÓRZ Z NAMI PRZYSZŁOŚĆ! ROK 2020 W LICZBACH:

1200 transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości

2300 mieszkań, domów i gruntów w ofercie

2000 biur, lokali i magazynów w ofercie

180 agentów w 6 lokalizacjach

6000 nieruchomości zapytań telefonicznych i e-mailowych o nieruchomości miesięcznie

413000 odsłon strony internetowej www.maxon.pl miesięcznie