Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Nieruchomości

HOME LEADERS O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Systematyczne pozyskiwanie nieruchomości

  • Doradztwo w zakresie ceny, tworzenie ofert i prezentowanie nieruchomości

  • Aktywne wsparcie Klienta oraz uczestnictwo w procesie transakcji

  • Utrzymywanie profesjonalnych i długofalowych relacji z Klientem

  • Współkształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Systematyczność i pracowitość

  • Otwartość na rozwój i nowe wyzwania

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta

  • Wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja

  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu

  • Odnajdujesz się w pracy w zespole

To oferujemy

  • Pakiet szkoleń dający możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • Przejrzystą ścieżkę kariery

  • Perspektywę szybkiego awansu

  • Skuteczny marketing ofert na najwyższym poziomie

  • Bazę Klientów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (możliwość wyboru wynagrodzenia z podstawą)

  • System bonusów

  • Umowę zlecenia lub B2B

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole w przyjaznej atmosferze

  • Elastyczne godziny pracy

  • Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży nieruchomości oferujemy wynagrodzenie podstawowe w wysokości 4000 zł plus wynagrodzenie prowizyjne.

HOME LEADERS

Interesujesz się branżą nieruchomości? Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta?

Ta praca jest dla Ciebie!

Naszym celem jest rozwój nowoczesnego biura nieruchomości dopasowanego do potrzeb naszych klientów.

Tworzymy nowy zespół zapewniając opiekę doświadczonej kadry menadżerskiej.

Jako firma działamy na rynku nieruchomości od 6 lat.

Stawiamy na sukces, satysfakcję, dobre relacje z klientami, a także przyjazną atmosferę w biurze.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

  • Akceptujemy czworonogi. Praca w towarzystwie zwierząt nie jest nam obca, ponieważ na codzień w biurze towarzyszy nam Hex - siedmiomiesięczny szczeniak.