Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Nieruchomości

KODIT.IO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów;

  • Reprezentacja Nieruchomości;

  • Wspieranie Klientów w wyborze najlepszych ofert;

  • Monitorowanie trendów rynkowych;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i przestrzeganie standardów aktualnie obowiązujących;

  • Prowadzenie terminarza spotkań;

  • Praca w biurze, jak i w terenie.

Nasze wymagania

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami;

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji;

  • Samodzielność w zadaniach oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy;

  • Ambicja zawodowa, nastawienie na sukces;

  • Wysoka kultura osobista i pewność siebie;

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • Umiejętność współpracy w ramach zespołu.

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Pakiet szkoleń wdrażających (stacjonarnie i online);

  • Możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów;

  • Umówione spotkania z Klientami zainteresowanymi sprzedażą mieszkania;

  • Realną możliwość awansu;

  • Profesjonalny i skuteczny marketing;

  • Cotygodniowe integracje w ramach lunchu;

  • Coffee Lottery- program integracji zespołowej;

  • Ambitny zespół;

  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon);

  • Atrakcyjne biuro w centrum Warszawy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

KODIT.IO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kodit.io jest startupem PropTech i wiodącym iBuyerem w Europie dostarczającym natychmiastowe oferty dla właścicieli mieszkań. Naszą misją jest ułatwienie kupna bądź sprzedaży mieszkań i domów. Łączymy nowoczesne technologie z lokalną wiedzą by móc uzyskać najwyższą cenę ze sprzedaży nieruchomości. Wyróżnia nas bogata oferta proponowanych usług, profesjonalne wsparcie i obsługa Klientów oraz szybkość w działaniu. Dołącz do naszej społeczności i pomóż uczynić ją jeszcze lepszą.

Właśnie przekroczyliśmy liczbę 100 członków naszego zespołu w Polsce, Finlandii i Hiszpanii. Nadszedł czas, aby wzmocnić nasze szeregi w obszarze Human Resources w Polsce.

Poszukujemy Doradcy ds. Nieruchomości.

Przewiń do profilu firmy

Rozpocznij współpracę z nami, a poprowadzimy Cię na sam szczyt!

- Masz otwarty umysł i głowę pełną pomysłów?

- Szukasz miejsca, w którym możesz rozwinąć skrzydła?

- Widzisz potencjał w branży Nieruchomości, a nie wiesz jak zacząć?

Jeżeli odpowiedź na wszystkie pytania brzmi TAK, to Kodit.io jest idealnym miejscem dla Ciebie.