Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Nieruchomości

MILEJSKA & SUS LUXURY REAL ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • realizacja celów sprzedażowych

  • profesjonalna obsługa klientów

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

  • prezentacja ofert nieruchomości

  • prowadzenie negocjacji

Nasze wymagania

  • minimum średnie wykształcenie

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • doświadczenie w sprzedaży i/lub w obsłudze klienta

  • umiejętność pracy w zespole

  • obsługa klientów na najwyższym poziomie

  • umiejętność negocjacji

  • nastawienie na wyniki

Mile widziane

  • doświadczenie w branży nieruchomości

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • cykl szkoleń wstępnych

  • wsparcie mentorskie

  • pracę pełną nowych wyzwań

  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do swojego zaangażowania - do 30 tys. zł/msc

  • przyjazną atmosferę

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Milejska & Sus Luxury Real Estate jest agencją nieruchomości działającą na polskim i zagranicznym rynku nieruchomości luksusowych.

Wybierając Milejska & Sus Luxury Real Estate klienci mają swojego prywatnego doradcę ds. nieruchomości, który prowadzi ich przez proces kupna, sprzedaży, wynajmu lub najmu nieruchomości oraz zajmuje się zarządzaniem ich nieruchomościami.

Naszym celem jest kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie poprzez oferowanie najbardziej luksusowych nieruchomości.

Aby osiągnąć ten cel oferujemy perfekcję w działaniu, elastyczne podejście i spersonalizowane usługi.

Milejska & Sus Luxury Real Estate poszukuję do współpracy ambitnych i energicznych osób na stanowisko Doradcy ds. nieruchomości.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli ta praca Cię zainteresowała to wyślij swoją aplikację i umów się na spotkanie rekrutacyjne.