Logo Pracuj.pl

Doradca ds. Nieruchomości

Alfa Home Sp. z o. o.O firmie

10 000–50 000
netto (+ VAT) / mies.

Alfa Home Sp. z o. o.

Jana Kazimierza 32A

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie atrakcyjnych ofert nieruchomości w Twojej dzielnicy
  • Organizowanie oraz odbywanie spotkań z Klientami, którzy chcą sprzedać mieszkanie
  • Pomoc przy Home Stagingu i przeprowadzaniu profesjonalnych sesji zdjęciowych
  • Prezentowanie ofert nieruchomości potencjalnym kupującym
  • Nadzorowanie procesu zakupu/sprzedaży i pomoc przy obsłudze transakcji

Podział czasu pracy

40%

Praca w biurze

60%

Praca w terenie

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Pracowitość i systematyczność
  • Nastawienie na rozwój oraz sukces
  • Wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja
  • Kreatywność, zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaż lub obsłudze Klienta

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie – brak sufitu finansowego (Nasi wdrożeni pracownicy zarabiają minimum 10 000 zł miesięcznie)
  • Nauczymy Cię być skutecznym agentem
  • Pełne przygotowanie do pracy i obszerny pakiet szkoleń
  • Mentorskie wsparcie naszych specjalistów, które pomoże Ci w szybkim wdrożeniu do pracy – nauczymy Cię jak odnieść sukces w branży nieruchomości
  • Wsparcie zespołu profesjonalistów (trenera sprzedaży, ekspertów kredytowych, notariuszy, fotografa, architekta wnętrz, prawnika)
  • Szkolenia sprzedażowe oraz w rozwijaniu umiejętności miękkich
  • Profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne narzędzia pracy
  • Pracę w nowoczesnym biurze
  • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Możliwość samodoskonalenia
  • Awans

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • jeden krótszy dzień pracy
  • dodatkowy urlop

Jesteśmy ściśle wyspecjalizowanym biurem nieruchomości, które zajmuje się tylko i wyłącznie sprzedażą mieszkań i domów z rynku wtórnego.

Już od 7 lat łączymy tradycję oraz nowoczesność w swoim podejściu do pracy. Dzięki czemu sprzedajemy nieruchomości naszych Klientów w szybkim czasie.

Świadcząc usługi najwyższej jakości, chcemy zmienić obraz pośrednika nieruchomości na rynku warszawskim.

Z doświadczenia wiemy, że nigdy nie jest za późno na zmiany, dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie.

Pokochaj swoją pracę razem z nami.

Jeśli jesteś…

  • dobrze zorganizowany
  • komunikatywny
  • nastawiony na sukces
  • zmotywowany
  • ambitny
  • pewny siebie
  • …to właśnie Ciebie szukamy!

Doradca ds. Nieruchomości, Jana Kazimierza 32A, Wola, Warszawa