Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Alfa Home Sp.z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Nieruchomości

Alfa Home Sp. z o. o.

10 00050 000 netto (+ VAT) / mies.

Jana Kazimierza 32A

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie atrakcyjnych ofert nieruchomości w Twojej dzielnicy

  • Organizowanie oraz odbywanie spotkań z Klientami, którzy chcą sprzedać mieszkanie

  • Pomoc przy Home Stagingu i przeprowadzaniu profesjonalnych sesji zdjęciowych

  • Prezentowanie ofert nieruchomości potencjalnym kupującym

  • Nadzorowanie procesu zakupu/sprzedaży i pomoc przy obsłudze transakcji

Podział czasu pracy
40%

Praca w biurze

60%

Praca w terenie

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Pracowitość i systematyczność

  • Nastawienie na rozwój oraz sukces

  • Wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja

  • Kreatywność, zaangażowanie

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaż lub obsłudze Klienta

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie – brak sufitu finansowego (Nasi wdrożeni pracownicy zarabiają minimum 10 000 zł miesięcznie)

  • Nauczymy Cię być skutecznym agentem

  • Pełne przygotowanie do pracy i obszerny pakiet szkoleń

  • Mentorskie wsparcie naszych specjalistów, które pomoże Ci w szybkim wdrożeniu do pracy – nauczymy Cię jak odnieść sukces w branży nieruchomości

  • Wsparcie zespołu profesjonalistów (trenera sprzedaży, ekspertów kredytowych, notariuszy, fotografa, architekta wnętrz, prawnika)

  • Szkolenia sprzedażowe oraz w rozwijaniu umiejętności miękkich

  • Profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne narzędzia pracy

  • Pracę w nowoczesnym biurze

  • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Możliwość samodoskonalenia

  • Awans

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy ściśle wyspecjalizowanym biurem nieruchomości, które zajmuje się tylko i wyłącznie sprzedażą mieszkań i domów z rynku wtórnego.

Już od 7 lat łączymy tradycję oraz nowoczesność w swoim podejściu do pracy. Dzięki czemu sprzedajemy nieruchomości naszych Klientów w szybkim czasie.

Świadcząc usługi najwyższej jakości, chcemy zmienić obraz pośrednika nieruchomości na rynku warszawskim.

Z doświadczenia wiemy, że nigdy nie jest za późno na zmiany, dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie.

Pokochaj swoją pracę razem z nami.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jeśli jesteś…

  • dobrze zorganizowany

  • komunikatywny

  • nastawiony na sukces

  • zmotywowany

  • ambitny

  • pewny siebie

  • …to właśnie Ciebie szukamy!