Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Nieruchomości

AVENUE ESTATE sp. z o.o.

umowa zlecenie
5 00020 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00020 000 netto (+ VAT) / mies.

Aleja Rzeczypospolitej 18

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klienta w procesie sprzedaży oraz zakupu nieruchomości

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

  • Współpraca z notariuszami i biurami sprzedaży deweloperów

  • Pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż i wynajem

  • Prowadzenie negocjacji

Podział czasu pracy
30%

Obsługa transakcji, prowadzenie negocjacji

25%

Spotkania pozyskowe, poszukiwanie nowych ofert

15%

Przygotowywanie i promowanie ofert

30%

Prezentacje i spotkania z klientami

Nasze wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu dobrych relacji

  • Umiejętność odnalezienia się w dynamicznym środowisku pracy

  • Efektywna organizacja własnej pracy i czasu

  • Chęć rozwoju, wzbogacania się i poznawania nowych ludzi

Mile widziane

  • Znajomość rynku nieruchomości (ze względu na prowadzone szkolenia - nie jest obowiązkowa)

  • Znajomość języków obcych

To oferujemy

  • Szkolenie w zakresie sprzedaży nieruchomości oraz inwestycji

  • Zostanie członkiem młodego, zaangażowanego zespołu oraz pełne wsparcie na każdej płaszczyźnie.

  • Elastyczne godziny oraz miejsca pracy

  • Fantastyczną atmosferę i pracę w otoczeniu pozytywnych ludzi

  • Brak sufitu zarobków i możliwość szybkiego przeskoczenia bariery 10 tysięcy złotych miesięcznie.

  • Wynagrodzenie, które opiera się na prowizji ze sfinalizowanych transakcji

  • Naukę budowania majątku bez posiadania dużego kapitału

  • Nowoczesne biuro w Warszawie

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • jeden krótszy dzień pracy

Avenue Estate to agencja nieruchomości Premium, która różni się swoim modelem biznesowym od pozostałych firm na rynku. Oferujemy naszym klientom kompleksową usługę, do której zaliczamy między innymi: doradztwo inwestycyjne i finansowe, wsparcie prawne, przygotowanie nieruchomości do sprzedaży czy home staging.

Wywodzimy się z różnych obszarów nieruchomości i jesteśmy specjalistami w swoich dziedzinach. To pozwala naszym klientom zarówno realizować swoje marzenia jak i pomnażać swój majątek.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje