Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. nieruchomości

ODDZIAŁ METROHOUSE WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE

umowa zlecenie
5 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży i wynajmu

  • oferowanie nieruchomości klientom kupującym i najemcom

  • weryfikacja stanu prawnego nieruchomości

  • przygotowywanie i promocja ofert

  • uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Metrohouse

  • wparcie klientów w całym procesie transakcyjnym

Podział czasu pracy
75%

pozyskiwanie klienta

25%

obsługa klienta

Nasze wymagania

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami

  • otwartość na rozwój i naukę nowego zawodu

  • wysoka motywacja do pracy i realizacji celów

  • wykształcenie min. średnie

  • dobra organizacja pracy

  • ambicja i samodzielność

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • dyspozycyjność

Mile widziane

  • doświadczenie w nieruchomościach i/lub w sprzedaży usług będzie atutem

To oferujemy

  • atrakcyjny system prowizyjny ze stałym wsparciem finansowym na początek współpracy

  • narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon

  • nowoczesny system szkoleń i wdrożenia

  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy

  • system CRM z największą bazą klientów w Polsce

  • przyjazna atmosferę pracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości Metrohouse i pośrednictwa kredytowego Gold Finance. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa ponad 120 biur oraz1300 agentów i ekspertów kredytowych. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości i finansów. Posiadamy dużą bazę oferti klientów.

Dowiedz się więcej o Metrohouse na www.metrohouse.pl

Przewiń do profilu firmy