Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. nieruchomości

J.W. Construction Holding S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna i rzetelna obsługa Klientów

  • znajomość i kompleksowa prezentacja oferty mieszkań

  • prowadzenie spraw Klientów, poprzedzające zawarcie ostatecznych umów sprzedaży

  • obsługa bazy danych Klientów i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • sporządzanie raportów i zestawień

  • uczestnictwo w targach branżowych, obsługa stoisk sprzedażowych,

  • aktywna sprzedaż nieruchomości

  • budowanie pozytywnego wizerunku dewelopera

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży, potwierdzone sukcesami

  • nastawienie na realizację celów biznesowych

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i innych

  • znajomość rynku nieruchomości

  • komunikatywność i wysoka kultura osobistą

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientem

  • operatywność i samodzielność

  • nastawienie na wyniki

To oferujemy

  • możliwość realizacji ambitnych wyzwań zawodowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz uzależnione od wyników pracy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych

  • możliwość rozwoju zawodowego

Jesteśmy jednym z największych polskich deweloperów mieszkaniowych z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Od początku istnienia firmy wybudowaliśmy ponad 25 tys. mieszkań i 350 domów jednorodzinnych w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni i poza krajem. W naszym portfolio znajdują się nie tylko inwestycje z segmentu popularnego, lecz także nieruchomości aparthotelowo-komercyjne, jak Wola Invest czy Jerozolimskie Invest w Warszawie oraz luksusowe obiekty hotelowe, m.in. Czarny Potok Resort&Spa w Krynicy Zdroju oraz Hotel Dana w Szczecinie.

Przewiń do profilu firmy