Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. nieruchomości

METROHOUSE

umowa zlecenie
4 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Oferta pracy na stanowisku Doradcy ds. Nieruchomości obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych lub komercyjnych i jest dedykowana do osób posiadających kwalifikacje z zakresu obsługi klienta i wiedzę dotyczącą nieruchomości. Jesteśmy profesjonalistami, którzy wiedzą jak przeprowadzić najtrudniejsza transakcję, a zadowolenie klienta i jego późniejsze rekomendacje są dla nas najwyższą wartością. Szukamy osób związanych z branżą handlową, którzy dołączą do naszych dynamicznych zespołów.

  • Opis stanowiska pracy:

  • bezpośrednia i kompleksowa obsługa Klienta

  • przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości

  • prezentacja nieruchomości kupującym

  • pozyskiwanie nowych zleceń do swojej osobistej bazy

  • monitorowanie rynku pod kątem analizy cen i ofert

  • współpraca z zespołem doradców Biura

Nasze wymagania

  • Energiczna,

  • Umiejąca sobie organizować pracę,

  • Samodzielnie podejmująca decyzje,

  • Otwarta na kontakt z klientami,

  • Posiadająca wysoką kulturę osobistą,

  • Posiadająca doświadczenie w sprzedaży lub w nieruchomościach.

To oferujemy

  • profesjonalne wdrożenie do systemu operacyjnego CRM

  • dostęp do niezbędnych narzędzi pracy

  • indywidualny system motywacyjny uzależniony od kompetencji i indywidualnego zaangażowania

  • szeroką bazę Klientów współpracujących z naszą firmą

  • system szkoleń indywidualnych doskonalących warsztat z profesjonalnymi trenerami

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od efektów pracy

O nas

O Metrohouse Franchise S.A.

Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa ponad 80 biur nieruchomości i 600 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości.

Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo kredytowe realizowane przez niezależnych ekspertów kredytowych działających pod marką Gold Finance.