Oferta pracy

Doradca ds. Nieruchomości

NEOHOUSE Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 lat temu
  • Specjalista

NEOHOUSE Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie całej Warszawy i okolic. Naszym celem jest pewność i wygoda Klienta podczas sprzedaży, zakupu oraz wynajmu nieruchomości. Nasze usługi obejmują kompleksowe przygotowanie transakcji obejmujące sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości oraz przygotowanie dokumentacji.

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wykonywanie czynności pomocniczych pod nadzorem licencjonowanego pośrednika z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Podstawowe zadania:

  • przyjmowanie ofert i obsługa osób poszukujących nieruchomości
  • udział w sporządzaniu dokumentacji nieruchomości
  • sporządzanie opisów nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży
  • obsługa korespondencji elektronicznej
  • przygotowywanie i publikacja ogłoszeń

Wymagamy:

  • minimum średniego wykształcenia
  • zainteresowania rynkiem nieruchomości
  • predyspozycji do pracy z klientami
  • samodzielności, systematyczności
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • kultury osobistej
  • umiejętności obsługi komputera

Mile widziane:

  • licencja zawodowego pośrednika w obrocie nieruchomościami
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub prawniczym
  • doświadczenie w obsłudze rynku nieruchomości

Oferujemy:

  • dostęp do szerokiej bazy klientów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pracę w dogodnym wymiarze czasu (możliwość pracy w domu)
  • motywujący system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników
  • stałe  wynagrodzenie + prowizja po miesięcznym okresie próbnym zakończonym sukcesem
  • intensywne wsparcie marketingowe
  • opiekę merytoryczną i prawną nad prowadzonymi transakcjami
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy