Doradca ds. Nieruchomości

INVESTOR NIERUCHOMOŚCIO firmie

4 000‐20 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Andersa 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

INVESTOR NIERUCHOMOŚCI

Andersa 1

Warszawa

Jeśli szukasz pomysłu na życie, chcesz zmienić zawód, szukasz pracy dającej satysfakcję, swobodę w planowaniu dnia i wysokie zarobki, lubisz ludzi – zapraszamy na rozmowę o nieruchomościach!

Investor Nieruchomości jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci biur nieruchomości w Polsce z ponad 40 oddziałami na terenie całego kraju. Od 19 lat świadczymy najwyższej jakości usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci do Oddziału Warszawa Śródmieście poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • odpowiedzialności za to co robisz i mówisz oraz poszanowania wartości jakie wyznajemy
  • pozytywnego nastawienia i wiary w siebie
  • wysokiej motywacji do realizacji założonych celów
  • gotowości do systematycznej, czasem żmudnej pracy
  • zaangażowania, samodyscypliny, umiejętności samodzielnej organizacji pracy własnej oraz współpracy z zespołem
  • podejścia „proklienckiego” czyli umiejętności „zaopiekowania się” klientem
  • umiejętności pozyskiwania wiedzy, kojarzenia faktów, wyciągania wniosków, podejmowania decyzji i wykorzystania posiadanej wiedzy w praktyce
  • wysokiej kultury osobistej
  • gotowości do założenia działalności gospodarczej

Twoje zadania:

  • systematyczne pozyskiwanie nieruchomości oraz klientów kupujących do swojej bazy
  • kompleksowa organizacja i monitoring przebiegu transakcji wynajmu, sprzedaży lub/i kupna nieruchomości
  • utrzymywanie relacji z klientami i innymi interesariuszami rynku nieruchomości
  • negocjacje
  • rozwój osobisty

Co oferujemy:

  • wysokie zarobki zależne od Twojego zaangażowania
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w kameralnym środowisku nowego oddziału
  • pracę na umowach na wyłączność
  • pełne wdrożenie, merytoryczne wsparcie, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • nienormowany czas pracy – sam sobie ustalisz tempo i czas pracy, ponieważ dla nas liczy się realizacja zadań a nie czas spędzony w biurze
  • przyjazną, opartą na zaufaniu i współpracy, niekorporacyjną kulturę pracy
  • dostęp do bazy danych
  • narzędzia pracy (telefon, oprogramowanie i nowoczesne zaplecze informatyczne)
  • biuro w centrum Warszawy.

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi, chcesz mieć swój udział w tworzeniu nowego zespołu i wpływ na to ile zarabiasz i w jakim trybie pracujesz, zapraszamy do współpracy.

Doświadczenie w branży nieruchomości nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem.

Podczas spotkania odpowiemy na wszystkie intrygujące Cię kwestie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy