Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. nieruchomości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osób mających doświadczenie w branży bądź chcących spróbować swoich sił w perspektywicznej i dochodowej branży. Specjalizujemy się w warszawskim rynku mieszkań i domów. Nasza kadra to doświadczeni agenci nieruchomości którzy będą dla Ciebie wsparciem.

    Sprawdzone Nieruchomości PL. Dołącz do nas.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie ofert nieruchomości
    • Weryfikacja stanu prawnego i faktycznego nieruchomości
    • Sporządzanie dokumentacji nieruchomości wraz z dokumentacją fotograficzną
    • Obsługa klientów kupujących, sprzedających, wynajmujących i najemców nieruchomości
    • Analiza potrzeb klientów i dopasowanie ofert do ich preferencji
    • Prezentacja nieruchomości
    • Obsługa posprzedażowa

    Wymagania:

    • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości
    • Doświadczenie w sprzedaży/ obsłudze klienta
    • Dyspozycyjność Determinacja w dążeniu do celu
    • Ciekawość świata i ludzi
    • Chęć zarabiania dużych pieniędzy w zamian za ciężką pracę

    Oferujemy:

    • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne (2000 - 20 000 tys. zł)
    • Dostęp do narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy
    • Możliwość nauki nowego zawodu
    • Szkolenia
    • Miłą atmosferę
    • Elastyczny czas pracy
    • Wsparcie merytoryczne
    • Możliwości rozwoju
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom