Ta oferta pracy jest nieaktualna od 218 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Nieruchomości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Bracia Strzelczyk powstała w Warszawie w 1986 roku. W obecnej siedzibie przy ul. Marszałkowskiej 58 działa od roku 1990. Firma Bracia Strzelczyk jest wiodącą firmą na polskim rynku nieruchomości.

    Pośrednicy współpracujący z firmą Bracia Strzelczyk zapewniają miłą i profesjonalną obsługę klientów. Pośrednicy biorą udział w licznych szkoleniach i stale podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe.

    Terytorialny zakres działania: Warszawa i okolice

    Wymagania:

    • zainteresowanie rynkiem nieruchomości
    • komunikatywność, wytrwałość i otwartość na wyzwania
    • samodyscyplina i dobra organizacja czasu pracy
    • umiejętność obsługi komputera (MS Office), sieć Internet
    • gotowość do założenia działalności gospodarczej
    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie w branży bądź sprzedaży będzie dodatkowym atutem
    • mile widziane osoby w wieku powyżej 30 lat

    Zakres obowiązków:

    • współpraca z Klientami poszukującymi nieruchomości,  jak i chcącymi je sprzedać czy wynająć
    • pozyskiwanie Klientów, doradztwo w zakresie otoczenia rynkowego nieruchomości, przygotowywanie ofert handlowych i prezentowanie nieruchomości
    • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
    • udział w negocjacjach handlowych pomiędzy stronami

    Oferujemy:

    • wysokie wynagrodzenie prowizyjne
    • szkolenie wdrażające
    • indywidualne podejście do osób współpracujących
    • pracę w dobrej atmosferze w prestiżowej firmie
    • fachowe wsparcie osób z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży

    Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV
    za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ wpisując nazwę stanowiska w tytule wiadomości.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

    bottom