Logo Pracuj.pl

Doradca ds. nieruchomości

Keller Williams PolandO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Keller Williams Poland

Życzliwa 23

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Podstawą współpracy jest odpowiedzialność i samodyscyplina. Doradca otrzymuje wsparcie w pierwszych spotkaniach i rozmowach z klientami; przekazujemy wiedzę i model pracy pozwalający odnieść sukces.

Praca Doradcy ds. Nieruchomości to kompleksowa obsługa transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości, co oznacza: budowanie bazy klientów, spotkania, podpisywanie umów współpracy i obsługę ofert.

Podział czasu pracy

80%

pozyskiwanie i obsługa klientów

20%

czynności administracyjne

Nasze wymagania

Poszukujemy osób zorientowanych na biznes w branży nieruchomości. Rola Doradcy/Eksperta w obrocie nieruchomościami to nie tylko praca, ale przede wszystkim tworzenie własnej marki.

Bycie Przedsiębiorcą to systematyczność i odpowiedzialność w działaniu, dążenie i realizacja wyznaczonych celów, łatwość nawiązywania relacji. Gotowość do poszerzania wiedzy i nastawienie na rozwój.

Mile widziane

Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży.

To oferujemy

NA CZYM CI NAJBARDZIEJ ZALEŻY?

Nowoczesnym biurze z doskonałymi warunkami do pracy? A może wolisz pracę zdalną?

Pakiecie szkoleń, które powodują, że sukces jest na wyciągnięcie ręki?

Wsparciu zespołu w każdej kwestii zawodowej i nie tylko?

Prestiżu organizacji i pracy w firmie, o której marzą ludzie na całym świecie?

Nie musisz wybierać, DAJEMY CI TO WSZYSTKO od pierwszego dnia!

Keller Williams to nie tylko jedna z największych na świecie firm z branży nieruchomości. Keller Williams to przede wszystkim NAJWIĘKSZA NA ŚWIECIE FIRMA SZKOLENIOWA (wg Magazynu „Trainer”). Naszym Współpracownikom ofertujemy rozwinięcie każdej kompetencji i umiejętności niezbędnej do odniesienia sukcesu w obrocie nieruchomościami i rozwijaniu biznesu. Dostarczamy szkoleń narzędziowych, prawnych oraz z zakresu rozwoju osobistego i planowania kariery.

Zacznij karierę w stabilnej i jednej z najprężniej rozwijających się branż. Dołącz do największej firmy nieruchomościowej na świecie i rozwiń z nami swoją karierę. Otrzymasz od nas profesjonalne szkolenia i wsparcie najlepszych agentów z całego świata oraz doświadczonego zespołu, nowoczesną przestrzeń biurową i obsługę administracyjną, nowoczesne technologie, takie jak system Command, umożliwiający współpracę i sprzedaż nieruchomości na całym świecie.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • szkolenia zawodowe i rozwijające

FIRMA STWORZONA PRZEZ AGENTÓW, DLA AGENTÓW I ICH KLIENTÓW.

BUDUJ SWOJĄ KARIERĘ Z NAMI!

Tym co napędza sukces jest konsekwencja i zaangażowanie. Kultura organizacyjna Keller Williams opiera się o zrównoważony rozwój i dbałość o ludzi tworzących firmę. W naszym zespole nigdy nie zostajesz sam z problemem. Wspieramy się nie tylko wiedzą i doświadczeniem ekspertów tworzących Keller Williams Poland, ale ogromnym zapleczem globalnej marki. Modelem, dzięki któremu każdy osiąga sukces, jeśli tylko tego chce. Dla nas najważniejsi są ludzie!

CO WYRÓŻNIA KELLER WILLIAMS?

Keller Williams wyróżnia się spośród innych biur nieruchomości pod wieloma względami. Istnieją cztery kluczowe obszary, które definiują nas, jako innowatora i lidera w branży.

EDUKACJA

W Keller Williams angażujemy się w edukację i rozwój naszych Agentów. Szkolimy stacjonarnie, online, a nasze wielokrotnie nagradzane programy coachingowe zapewniają najbardziej zaawansowane i wszechstronne możliwości rozwoju kompetencji w nieruchomościach.

TECHNOLOGIA I MARKETING

Nasza technologia i marketing należą do najbardziej innowacyjnych w branży nieruchomości. Pozwalają na sprawne zarządzanie biznesem oszczędzając czas i pieniądze agentów. Współpracujemy z największymi - Google, Facebook, dostarczając najlepszych narzędzi i rozwiązań.

KULTURA

Kultura tworzy naszą rodzinę i społeczność, co jest rzadkie i wyjątkowe w branży nieruchomości. Kiedy jesteś w Keller Williams, jesteś w rodzinie.

BUDOWANIE DOBROBYTU

Platforma budowania dobrobytu Keller Williams opiera się na założeniu, że nasi współpracownicy aktywnie uczestniczą w budowie dominującej w branży nieruchomości firmy, dzięki czemu mają możliwość czerpania dodatkowych przychodów poprzez udział w zyskach firmy.

Dzięki stałemu rozwojowi Keller Williams jesteśmy obecni w 52 krajach współpracując z ponad 200.000 agentów.

Doradca ds. nieruchomości, Życzliwa 23, Wrocław