Logo Pracuj.pl

Doradca ds. nieruchomości

Metrohouse – PartnerO firmie

  • Zgierz
    Zgierz, łódzkie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia i kompleksowa obsługa Klienta
  • przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości
  • dobieranie ofert oraz prezentacja nieruchomości
  • pozyskiwanie nowych zleceń do swojej osobistej bazy
  • monitorowanie rynku oraz stała współpraca z Zespołem!

Nasze wymagania

  • osoba pełna entuzjazmu, która nie boi się wyzwań
  • o wysokiej kulturze osobistej, inteligentna, potrafiąca odnaleźć się w każdej sytuacji
  • lubiąca pracę z ludźmi oraz wyzwania, które stawiają przed nią kolejni Klienci
  • posiadająca zdolności handlowe i umiejętność ich praktycznego wykorzystania
  • z doświadczeniem w branży (nie jest to warunek konieczny)

To oferujemy

  • dostęp do kompletu narzędzi pracy (laptop, sprzęt fotograficzny, telefon)
  • dedykowany system CRM do obsługi zleceń
  • szeroką bazę Klientów współpracujących z naszą firmą
  • szkolenia doskonalące z profesjonalnymi trenerami
  • jasną ścieżkę kariery i realne możliwości awansu
  • bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy

Metrohouse – Partner

Metrohouse to sieciowa agencja nieruchomości. W ramach sieci działa 100 zespołów sprzedażowych,

800 brokerów oraz doradców nieruchomości. Obszar działania obejmuje całą Polskę. Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Do naszych zespołów poszukujemy obecnie osób, które razem z nami chcą spełniać marzenia naszych

Klientów o swoim własnym mieszkaniu lub domu. Doradzamy w sprzedaży, dla kupujqcych docieramy

do niepublikowanych nigdzie ofert i pomagamy w finansowaniu tak, aby doprowadzić każdą, nawet

najtrudniejszą transakcję do końca.

Jeżeli nie masz doświadczenia - nie martw się!

Przygotowany przez nas plan i okres wdrożeniowy pozwoli Ci od podstaw nauczyć się wszystkiego co jest niezbędne podczas Twojej przyszłej pracy.

Czy wiesz, że 90 proc. kadry kierowniczej w Metrohouse rozpoczynało karierę od stanowiska Agenta nieruchomości? Buduj swoją ścieżkę kariery w branży nieruchomości z liderem rynku pośrednictwa.

Awansuj i zarabiaj jeszcze więcej!

Doradca ds. nieruchomości, Zgierz