Logo Pracuj.pl

Doradca ds. nieruchomości

INVESTOR NIERUCHOMOŚCIO firmie

  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nieruchomości,
  • Prezentacje nieruchomości klientom,
  • Wsparcie klienta w procesie transakcji,
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Współpraca z zespołem oraz innymi oddziałami,
  • Uczestnictwo szkoleniach,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Podział czasu pracy

50%

Praca w biurze

50%

Praca w terenie

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości,
  • Komunikatywność,
  • Wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodyscyplina i dobra organizacja czasu pracy,
  • Mile widziana znajomość języków obcych,
  • Gotowość do założenia działalności, gospodarczej,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań pod ogólnopolską marką, która daje prestiż i zaufanie klientów,
  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
  • Narzędzia pracy (CRM, aparat, telefon komórkowy, itp.),
  • Nowoczesne zaplecze informatyczne,
  • Dostęp do bazy ofert,
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,
  • Możliwość awansu,
  • Samochód służbowy dla najlepszych.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • szkolenie wstępne
  • udział w ogólnopolskich konferencjach

Szczegóły oferty: www.investor.net.pl/praca

INVESTOR NIERUCHOMOŚCI

Jesteśmy jedną z największych sieci biur nieruchomości w Polsce. Od 20 lat świadczymy najwyższej jakości usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Doradca ds. nieruchomości, Zielona Góra