Oferta pracy

Doradca ds. Obrotu Nieruchomości

A.Z. GWARANCJAO firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży, wynajmu, zamiany - spotkania z właścicielami nieruchomości,

  • utrzymywanie systematycznego kontaktu z klientami, zarówno kupującymi, najmującymi jak i sprzedającymi, wynajmującymi nieruchomości,

  • wprowadzanie nowych ofert do bazy danych biura z opisem oraz zdjęciami,

  • przedstawianie klientom jak najszerszej oferty mogącej spełnić ich oczekiwania,

  • prezentacja nieruchomości znajdujących się w ofercie firmy oraz naszych partnerów,

  • prace pomocnicze (w biurze oraz w terenie) związane ze świadczeniem czynności występujących przy sprzedaży i wynajmie nieruchomości,

  • dbanie o reklamę pozyskanych nieruchomości poprzez działania informacyjne i reklamowe,

  • budowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • obsługa transakcji.

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista,

  • znajomość topografii Opola i woj. opolskiego w stopniu podstawowym,

  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office), Internetu, oraz urządzeń biurowych,

  • umiejętność pracy w zespole, samodyscyplina i dobra organizacja czasu pracy,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów,

  • umiejętność pozytywnego myślenia oraz optymizm,

  • odpowiedzialność, sumienność determinacji i uczciwość,

  • dyspozycyjność,

  • prawo jazdy, własny samochód

  • gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej (B2B).

To oferujemy

  • interesującą, samodzielną i pełną wyzwań pracę,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach czytelnego systemu prowizyjnego,

  • pracę w profesjonalnym, dynamicznym, zgranym zespole,

  • w pełni wyposażone miejsce pracy w nowoczesnej firmie,

  • profesjonalne systemy informatyczne ułatwiające pracę,

  • narzędzia pracy (aparat, telefon komórkowy, itp.),

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • rozwój zawodowy umożliwiający podnoszenie kwalifikacji,

  • pełne wdrożenie oraz wsparcie mentorskie.

A.Z. GWARANCJA

Firma Nieruchomości „A.Z. GWARANCJA” Opole pośrednicząca w obrocie nieruchomościami powstała w 1998 roku. Główna Siedziba Biura Nieruchomości znajduje się przy ulicy Szarych Szeregów 34D w Opolu, Filia mieści się przy ul. Jana Bytnara Rudego 13 również w Opolu.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy