Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Obrotu Nieruchomościami

KATARZYNA JANKOWSKA, JANKOVSKA KATARZYNA

5 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie transakcji - sprzedaż i wynajem, zakup i najem nieruchomości

  • Zarządzanie nieruchomościami

  • Obsługa klienta sprzedającego i kupującego

  • Obsługa klienta wynajmującego i najemcy

  • Pozyskiwanie nieruchomości

  • Współpraca z notariuszami

  • Współpraca z bankami nieruchomości

  • Współpraca z agencją reklamową

  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Preferowane doświadczenie w sprzedaży/przedstawiciel handlowy w różnych branżach

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Nastawienie na cel

  • Kreatywność

  • Komunikatywność

  • Własne auto

  • J. angielski mile widziany

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Wysoka kultura osobista

  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Miejsce pracy, biuro w prestiżowej lokalizacji.

  • Dla osób z doświadczeniem w branży nieruchomości możliwość zatrudnienia w oparciu o inną formę umowy.

  • Praca w miłym i ambitnym zespole.

  • Szkolenia sprzedażowe, negocjacyjne i mentoring.

  • Dodatkowo, szkolenia prawne oraz menadżerskie.

  • Komputer służbowy.

  • Telefon służbowy.

  • Rodzaj zatrudnienia, miesięczny staż po tym okresie własna działalność gospodarcza.

  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników oraz doświadczenia, możliwość osiągnięcia ponadprzeciętnego wynagrodzenia.

O nas

Biuro Nieruchomości Katarzyna Jankovska,

www.jankovska.pl

Na rynku od ponad 9 lat

Firma zajmuje się obrotem nieruchomościami oraz szkoleniami w strukturach biur nieruchomości i nie tylko.