Ta oferta pracy jest nieaktualna od 252 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Obrotu Nieruchomościami

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nieruchomości Chlebowski

    Nieruchomości Chlebowski to prężnie rozwijająca się firma działająca na rynku  obrotu nieruchomościami. Doradzamy naszym klientom w zakresie sprzedaży, wynajmu oraz inwestowaniu w nieruchomości.

    Do naszego Działu Obrotu Nieruchomościami poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Doradcy ds. obrotu nieruchomościami.

    Doradca ds. obrotu nieruchomościami

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: 41/17

    Opis stanowiska:

    • obsługa transakcji nieruchomościowych w zakresie zakupu, sprzedaży oraz wynajmu:prezentowanie nieruchomości, negocjowanie warunków umowy, przygotowywanie dokumentacji,
    • pozyskiwanie klientów,
    • współpraca z podmiotami zewnętrznymi,
    • budowanie długotrwałych relacji,
    • prezentowanie marki firmy.

    Wymagania

    • doświadczenie w branży nieruchomości,
    • samodzielne realizowanie postawionych celów,
    • umiejętności organizacji pracy,
    • prawo jazdy kat. B
    • licencja pośrednika nieruchomości ( ministerialna lub organizacji/stowarzyszenia pośredników nieruchomości ) będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy

    • atrakcyjny system wynagrodzenia w oparciu o umowę zlecenia lub umowę współpracy(podstawa + prowizja)
    • odpowiednie narzędzia informatyczne,
    • samochód służbowy,
    • szkolenia,
    • przynoszącą efekty strategię brandingu nieruchomości,
    • dodatkowe bonusy dla najlepszych efektów.

    Wymagane dokumenty

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej C.V. oraz list motywacyjny klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nieruchomości Chlebowski z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Nieruchomości Paweł Chlebowskiz siedzibą w Warszawie przy ul. Jerzego 69. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.