Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Obsługi Klienta

  • Katowice, śląskie
  • Asystent
  • 2017-04-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Warta jest jednym z największych ubezpieczycieli w Polsce. To firma o międzynarodowych standardach, która łączy długoletnie doświadczenie z nowoczesnym myśleniem. Historia firmy, sięgająca 1920 roku, jest gwarancją stabilności i pewności.

Do naszego Contact Center obsługowego poszukujemy osób zainteresowanych współpracą w roli:
Doradcy ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Katowice

Jakie będą Twoje zadania?

  • Telefoniczna obsługa Klientów infolinii WARTY (ruch przychodzący),
  • Udzielanie informacji nt. zawartych polis oraz dostępnej oferty ubezpieczeniowej firmy,
  • Przyjmowanie zgłoszeń szkód oraz informowanie o statusie realizacji.

Co oferujemy?

  • Płatne, kompleksowe szkolenia przygotowujące oraz szkolenia rozwojowe,
  • Elastyczne godziny pracy – to Ty ustalisz swój grafik!
  • Możliwość udziału w projektach i awansu w strukturach całej firmy,
  • Świetną atmosferę,
  • Stabilną współpracę w oparciu o umowę zlecenia (z możliwością przejścia na umowę o pracę).
  • Gwarantowaną stawkę godzinową 13 PLN + nielimitowaną kwotę zależną od efektywności.

Jeżeli:

  • Jesteś zorganizowany, koleżeński i otwarty,
  • Lubisz rozmawiać przez telefon,
  • Masz dużo pomysłów i chętnie uczysz się nowych rzeczy,
  • Swobodnie posługujesz się komputerem,
  • Interesuje Cię kariera w ubezpieczeniach.

DOŁĄCZ DO NAS!

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O WYSŁANIE CV
ZA POMOCĄ PRZYCISKU "Aplikuj teraz"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Sun

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się