Ta oferta pracy jest nieaktualna od 409 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Obsługi Klienta

  • Katowice, śląskie
  • Asystent
  • 06.04.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warta jest jednym z największych ubezpieczycieli w Polsce. To firma o międzynarodowych standardach, która łączy długoletnie doświadczenie z nowoczesnym myśleniem. Historia firmy, sięgająca 1920 roku, jest gwarancją stabilności i pewności.

    Do naszego Contact Center obsługowego poszukujemy osób zainteresowanych współpracą w roli:
    Doradcy ds. Obsługi Klienta
    Miejsce pracy: Katowice

    Jakie będą Twoje zadania?

    • Telefoniczna obsługa Klientów infolinii WARTY (ruch przychodzący),
    • Udzielanie informacji nt. zawartych polis oraz dostępnej oferty ubezpieczeniowej firmy,
    • Przyjmowanie zgłoszeń szkód oraz informowanie o statusie realizacji.

    Co oferujemy?

    • Płatne, kompleksowe szkolenia przygotowujące oraz szkolenia rozwojowe,
    • Elastyczne godziny pracy – to Ty ustalisz swój grafik!
    • Możliwość udziału w projektach i awansu w strukturach całej firmy,
    • Świetną atmosferę,
    • Stabilną współpracę w oparciu o umowę zlecenia (z możliwością przejścia na umowę o pracę).
    • Gwarantowaną stawkę godzinową 13 PLN + nielimitowaną kwotę zależną od efektywności.

    Jeżeli:

    • Jesteś zorganizowany, koleżeński i otwarty,
    • Lubisz rozmawiać przez telefon,
    • Masz dużo pomysłów i chętnie uczysz się nowych rzeczy,
    • Swobodnie posługujesz się komputerem,
    • Interesuje Cię kariera w ubezpieczeniach.

    DOŁĄCZ DO NAS!

    ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O WYSŁANIE CV
    ZA POMOCĄ PRZYCISKU "Aplikuj teraz"

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Sun