Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Obsługi Klienta

NEMES MAREK GAC

3 0004 000 brutto / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Praca polega na niesieniu pomocy osobom poszkodowanym w kolizjach drogowych. Jesteśmy firmą o najwyższej jakości obsługi Klientów. Zapewniamy im kompleksowe wsparcie powypadkowe. Kontakt z Klientem odbywa się drogą telefoniczną i mailową.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność

  • Pozytywne nastawienie

  • Zaangażowanie

To oferujemy

  • Pakiet szkoleń

  • Telefon służbowy

  • Własne biuro

  • Praca w przyjaznym zespole

  • System motywacyjny

O nas

Najważniejszym naszym celem jest niesienie pomocy osobom, które zostały poszkodowane w kolizjach i ich rodzinom. Organizacja wszelkich usług niezbędnych do likwidacji szkody. Wsparcie przy uzyskaniu jak najwyższego honorarium.