Doradca ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Szukasz pracy bez wychodzenia z domu? Znasz doskonale język niemiecki i chcesz pracować z nim na co dzień? Cenisz sobie możliwość rozwoju i szkoleń nie tylko w Twojej branży?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie telefonów przychodzących

  • odpowiadanie na zapytania klientów dotyczące rachunków, umów, zmian taryf

  • przygotowywanie ofert taryfowych i zmian taryf

  • przyjmowanie rezygnacji z umów

  • wsparcie w zakresie kart SIM (blokada karty, zlecenie wysyłki nowej karty)

Wymagania pracodawcy

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku (8:00-16:00, 10:00-18:00 lub 12:00-20:00) oraz w 1-2 soboty w ciągu miesiąca (9:00-17:00)

  • doskonałych umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych

  • wysokiego poziomu kultury osobistej oraz nastawienia na klienta

Pracodawca oferuje

  • model pracy w 100% zdalnej

  • podstawowe wynagrodzenie zaczynające się od 5500 brutto

  • premie finansowe wypłacane co miesiąc po okresie wdrożenia

  • możliwość pracy również w niepełnym wymiarze godzin

  • fantastyczną atmosferę w zespole

  • 30-minutową płatną przerwę w ciągu dnia pracy

  • pakiet medyczny Luxmed oraz dodatkowe ubezpieczenie Generali

  • kartę Multisport Plus / Classic lub system Multikafeteryjny

  • jasną ścieżkę awansu wewnętrznego

  • dodatkowy dzień wolny na wolontariat

  • dostęp do rozbudowanego programu szkoleń oraz programów mentoringowych

  • program wsparcia psychologicznego dla Ciebie i Twoich bliskich

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • inicjatywy dobroczynne

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy