Logo Pracuj.pl

Doradca ds. Obsługi Klienta - Zespół Infolinii

ALIOR BANKO firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsłua połączeń przychodzących,
  • pomoc klientom banku,
  • informowanie o produktach, usługach i systemach banku,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • jesteś dyspozycyjny/a do pracy w systemie zmianowym,
  • poszukujesz pewnej i stałej pracy,
  • chętnie nabywasz nowe umiejętności,
  • lubisz pracować w zespole,
  • masz wykształcenie średnie lub wyższe,
  • pomaganie innym przynosi Ci satysfakcję,
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat lub ¾ części etatu – to Ty decydujesz!
  • atrakcyjny system premiowy,
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz rozwijające umiejętności,
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta sportowa MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).
  • dodatkowy bonus, jeśli będziesz obsługiwać klientów w języku angielskim lub ukraińskim.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Aktualne oferty pracodawcy
X17032021X

Doradca ds. Obsługi Klienta - Zespół Infolinii, Rzeszów