Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Odnawialnych Źródeł Energii.

JOKA JOLANTA KIELAK-ZABIELSKA

  • Lubelska 32, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Lubelska 32

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych,

  • Pozyskiwanie i doradztwo Klientów z sektora MŚP, rolnictwa i dużych przedsiębiorstw, gospodarstw domowych,

  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiągnięcie założonych celów,

  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office,

  • Zainteresowanie tematem PV i najnowszymi rozwiązaniami w zakresie OZE

  • aktywne prawo jazdy kat.B

  • Umiejętność prowadzenie spotkań biznesowych oraz negocjacyjnych,

  • Gotowość do aktywnej sprzedaży w terenie,

  • Wola i chęć do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,

  • Podtrzymywanie relacji z Klientami.

To oferujemy

  • Najlepsze na rynku warunki zatrudnienia/ podstawa + prowizja,

  • Komfortowe narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, drukarka,

  • Możliwość samorozwoju i poszerzenia wiedzy na temat nowych technologii,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system bonusów,

  • Szkolenia tematyczne,

  • Spotkania i wyjazdy integracyjne.

O nas

Joka to młoda prężnie rozwijająca się firma, działająca w branży OZE i współpracująca z największymi graczami Odnawialnych Źródeł Energii, na terenie wschodniej, centralnej i północnej Polski. Joka to gwarant doskonałej ścieżki wprowadzenia w temat doradztwa OZE, doświadczone osoby w dziale techniczno-projektowym i konkretne ekipy montażystów. Chcesz, potrzebujesz albo musisz zmienić coś w swoim życiu?

Zmień pracę i zacznij współpracę z Joką- Twoja koherencja z pracą na pewno się zadzieje.

ZAPRASZAMY