Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) i energetyki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-04-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASSIDUUS CONSULTING SP. O.O.

    GRUPA ASSIDUUS działa na szeroko pojętym rynku finansowym - w bankowości, pośrednictwie finansowym, ubezpieczeniach, dotacjach oraz w energii odnawialnej i energetyce.

    Grupa Assiduus stwarza warunki dla Pracowników i Współpracowników, które zapewniają im stabilny rozwój i bezpieczeństwo finansowe. Jeżeli jesteś osobą aktywną, gotową na zmiany i otwartą na ciekawe projekty, to dołącz do nas i wybierz swoją ścieżkę kariery w dynamicznie rozwijającej się branży.

    ASSIDUUS CONSULTING w imieniu ASSIDUUS ENERGIA poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie Klientów i analiza ich potrzeb,
    • Wykonywanie inspekcji terenowych u Klientów,
    • Sporządzanie dokumentacji - ankiet oraz dokumentacji zdjęciowej po odbytych wizjach terenowych,
    • Telefoniczna weryfikacja możliwości realizacji mikroinstalacji/pomp ciepła u Klienta na podstawie danych otrzymanych z ankiet/zgłoszeń z centrali spółki,
    • Przygotowanie i prezentacja oferty produktowej,
    • Przygotowywanie dokumentacji do zawarcia Umowy oraz podpisanie umów z Klientami,
    • Dbałość o nawiązanie i utrzymanie dobrych relacji z Klientami,
    • Promowanie usług oraz produktów z oferty firmy,
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Od idealnego Kandydata oczekujemy:

    • Doświadczenia w sprzedaży (Klienci indywidualni/firmy/JST) - warunek konieczny,
    • Wykształcenia technicznego lub znajomości tematyki związanej z energią
      (PV/LEDy/zmiana sprzedawcy etc.),
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Microsoft Outlook),
    • Komunikatywności i otwartości na kontakty z ludźmi,
    • Optymizmu, entuzjazm i zapału do pracy,
    • Czynnego prawa jazdy kat. B.

     Mile widziane doświadczenie:

    • w pracy z Klientem indywidualnym i firmowym w obszarze instalacji fotowoltaicznych,
    • we współpracy z Jednostkami Samorządu Terytorialnego.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie z dodatkową prowizją w intensywnie rozwijającej się firmie,
    • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach Grupy Kapitałowej Assiduus,
    • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
    • Dostęp do profesjonalnego systemu E-learning, wsparcie marketingowe i merytoryczne,
    • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

    CHCESZ ROZWIJAĆ SWOJĄ KARIERĘ?

    CZEKAMY NA CIEBIE!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Assiduus Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r”.

    Informujemy, że Twoje dane mogą być przekazywane innym spółkom z grupy kapitałowej Assiduus.

    Pełna klauzula informacyjna znajduje się pod adresem: https://www.assiduus.pl/polityka-prywatnosci/

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.