Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. odnawialnych źródeł energii

Votum Energy

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych

  • Dobór odpowiednich instalacji i urządzeń dostosowanych do potrzeb Klienta

  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert oraz posprzedażowa obsługa Klienta

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży OZE oraz podstawowa wiedza techniczna

  • Zdolność budowania i utrzymywania relacji z Klientami

  • Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem

  • Stała aktywność i regularny kontakt z Przełożonymi

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Zaangażowanie oraz kreatywność

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowa o współpracę (zlecenie lub B2B)

  • Wynagrodzenie w systemie prowizyjnym bez górnej granicy

  • Rozbudowany pakiet szkoleń technicznych i sprzedażowych – szkolenia na terenie całej Polski oraz online

  • Kontakt z pracownikami centrali 24h/7 poprzez komunikatory społecznościowe

  • Dostęp do aplikacji ułatwiających sprzedaż i ofertowanie

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej VOTUM S.A. W Votum Energy zajmujemy się Odnawialnymi Źródłami Energii i swoją ofertę adresujemy do szerokiego grona odbiorców nastawionych na ekologiczny styl życia. Wykonujemy instalacje na terenie całego kraju, a nasi eksperci mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży OZE.

Przewiń do profilu firmy

Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na:

Wsparcie doświadczonych managerów, sprzedawców oraz zespołu administracji Votum Energy

Szkolenia, które przygotują Cię do pracy

Jasne zasady, elastyczne formy zatrudnienia i przejrzysta ścieżka kariery

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.