Logo Pracuj.pl

Doradca ds. Odszkodowań - Mobilny Przedstawiciel Kancelarii

EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ sp. z o.o.O firmie

umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa agencyjna
2 800–6 200
brutto / mies.
kontrakt B2B
3 000–10 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Nisko, Dębica, Rzeszów
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów poszkodowanych w wypadkach:
  • komunikacyjnych
  • rolniczych
  • w pracy
  • itd.
  • Bieżąca obsługa Klientów własnych od początku postępowania, do zakończenia sprawy.
  • Pełne kompletowanie dokumentów i przekazywanie do biura głównego.

Nasze wymagania

  • CZEGO OCZEKUJEMY:
  • Doświadczenia w pracy jako przedstawiciel/ doradca, w obsłudze klienta lub sprzedaży bezpośredniej
  • Mobilności i gotowości do pracy w terenie (prawo jazdy kat. B, najlepiej własny samochód)
  • Obsługi spraw zleconych przez biuro
  • Samodzielnego pozyskiwania klientów i poszukiwania nowych kanałów rozwoju sprzedaży
  • Samodyscypliny, samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej
  • Budowania długotrwałej relacji z Klientami, umiejętności nawiązywania kontaktów i komunikatywności

To oferujemy

  • Możliwość budowania struktur własnych
  • Wysoką prowizję własną i strukturalną
  • Wynagrodzenie prowizyjne
  • Umowę o współpracy (B2B dla osób prowadzących działalność gospodarczą) lub umowę zlecenie
  • Bardzo dobre warunki finansowe, możliwości rozwoju oparte na zasadach ścieżki kariery w firmie
  • Zdobycie profesjonalnej branżowej wiedzy poprzez bezpłatne, cykliczne szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego
  • Wsparcie merytoryczne oraz marketingowe
  • Elastyczny czas pracy, samodzielne planowanie działań (możliwość współpracy na zasadzie pracy dodatkowej)
  • Dodatkowe bonusy dla najlepszych (nagrody rzeczowe, finansowe, wyjazdy)
  • Wraz z rozwojem kariery awans na Lidera Regionu, a dla najlepszych na Dyrektora Generalnego (co daje wynagrodzenie podstawowe i/lub prowizyjne)

O nas

Po stronie ELO leży udowodnienie odpowiedzialności względem zobowiązanych do zapłaty odszkodowania i zadośćuczynienia ZAKŁADÓW UBEZPIECZENIOWYCH.

Europejski Lider Odszkodowań zgłasza roszczenie oraz negocjuje odszkodowanie lub zadośćuczynienie w imieniu klienta.

ELO reprezentuje także poszkodowanych w postępowaniu likwidacyjnym sądowym, w celu uzyskania przez poszkodowanego prawa do uznania odpowiedzialności ubezpieczyciela.

Mobilny Przedstawiciel Kancelarii

KOGO POSZUKUJEMY:

Osoby odpowiedzialnej, mobilnej i empatycznej, która chce się rozwijać zawodowo w firmie o bardzo dobrej renomie.

Dołącz do Europejskiego Lidera Odszkodowań i zostań LIDEREM razem z nami!

Jeśli masz duże doświadczenie w branży - zaproponujemy indywidualne warunki.

Wyślij swoje CV poprzez przycisk Aplikuj.

lub zadzwoń na nr: 733 352 332

Doradca ds. Odszkodowań - Mobilny Przedstawiciel Kancelarii, Nisko