Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. OZE i klimatyzacji

ML POWER sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów OZE i klimatyzacji

  • Obsługa umówionych spotkań

  • Samodzielne pozyskiwanie klientów

  • Informowanie o kolejnych etapach sprzedażowych, poprzez aplikację wewnętrzną

  • Uczestnictwo w szkoleniach oraz odprawach

Nasze wymagania

  • Pełne zaangażowanie w realizacji celów

  • Systematyczność i dokładność

  • Samodzielność w działaniu

  • Motywacja i entuzjazm

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjny system prowizyjny

  • Szkolenie wprowadzające

  • Wsparcie backoffice

  • Domowa atmosfera

  • Możliwość awansu

O nas

ML Power to licencjonowany dystrybutor polskich paneli fotowoltaicznych, pochodzących od naszego autoryzowanego partnera ML System S.A.

Przygodę z energią słoneczną ML System rozpoczęło w 2007 roku, stając się jednym z pionierów w branży.

Jako jedyni pośród firm komercyjnych w Polsce prowadzą własne badania, tworzą prototypy ogniw fotowoltaicznych i badają nowe materiały, które można wykorzystać w ich budowie.

ML Power powstało by docierać do klientów oraz promować produkty partnerskie. Wybierając nasze ofertę, zajmujemy się kompleksowo wszelkimi formalnościami, a nasze instalacje powstają wyłącznie według najwyższych standardów.

W naszej ofercie posiadamy również pompy ciepła jak i klimatyzacje od zewnętrznych partnerów.