Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Personalnych

UPS

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych

  • Współpraca z portalami internetowymi oraz prasą w zakresie umieszczania ogłoszeń o pracę

  • Kompleksowa obsługa kadrowa Pracowników zgodnie z przepisami prawa i procedurami wew.

  • Prowadzenie akt personalnych oraz skanowanie dokumentów

  • Doradztwo w zakresie prawa pracy dla jednostek organizacyjnych

  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej

Nasze wymagania

  • Min. 1-letnie doświadczenie w obszarze HR

  • Znajomość przepisów Prawa Pracy

  • Wykształcenie z obszaru HR będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Komunikatywność

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dobra znajomość MS Office

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, karta multisport/kino)

  • Praca w systemie hybrydowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Dział Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.