Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. produktów finansowych

Aforti Factor S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista

Aforti świadczy usługi finansowe dla przedsiębiorstw, m. in. w zakresie wymiany walut za pośrednictwem funkcjonalnej platformy on-line oraz w zakresie faktoringu www.aforti.biz

Jesteśmy częścią grupy Aforti Holding S.A. – spółki notowanej na NewConnect, dynamicznie rozwijającej się Grupy Finansowej, której celem jest wyznaczanie nowych standardów kompleksowej obsługi firm w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstw.

W związku z dynamicznym rozwojem Aforti poszukuje w Polsce osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Telefoniczne pozyskiwanie, aktywacja i bieżąca obsługa klientów firmowych (małe i średnie przedsiębiorstwa)
  • Sprzedaż produktów finansowych dla biznesu
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Pasji sprzedażowej oraz wysokich umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • Zainteresowania obszarem rynków finansowych
  • Inicjatywy, sumienności i zaangażowania
  • Doświadczenia w pracy w sprzedaży
  • Umiejętności analitycznych
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Wykształcenia min. średniego
  • Dobrej znajomości MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w branży finansowej

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stałe plus atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Kartę sportową
  • Abonament medyczny
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B (własna działalność gospodarcza)
  • Przyjazną atmosferę pracy, wsparcie przełożonych i współpracowników
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się grupie Aforti Holding S.A.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne