Oferta pracy

Doradca ds. produktów hipotecznych

Santander Bank Polska

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywnie pozyskiwać klientów na produkty hipoteczne (kredyty mieszkaniowe i pożyczki hipoteczne, pakiety produktów związane z produktami hipotecznymi);

  • procesować wnioski o kredyty hipoteczne pozyskiwanych wielokanałowo (sieć oddziałów, pośrednicy lokalni, call center);

  • sprzedawać produkty bezpośrednio związanych z kredytem hipotecznym;

  • dbać o pozytywny wizerunek banku poprzez zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta;

  • dbać o najwyższą jakość portfela kredytów hipotecznych oraz rzetelność i poprawność aplikacji kredytowych i ustanawianych zabezpieczeń transakcji;

  • współpracować w ramach zespołu oraz z jednostkami wsparcia procesowego;

  • prowadzić szkolenia z zakresu znajomości produktów hipotecznych dla pracowników oddziałów.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 2-letniego doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów hipotecznych;

  • posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w pracy w bankowości;

  • posiadasz dobrą znajomość produktów i procedur bankowych - w tym w szczególności bardzo dobra znajomość oferty produktów hipotecznych;

  • posiadasz znajomość zagadnień związanych z oceną sytuacji kredytowej klientów indywidualnych, w tym prowadzących działalność gospodarczą;

  • posiadasz znajomość rynku hipotecznego w regionie;

  • posiadasz umiejętność prowadzenia negocjacji i budowania relacji z klientem;

  • posiadasz znajomość standardów obsługi klienta i metod sprzedaży produktów bankowych;

  • posiadasz determinację w realizowaniu celów;

  • jesteś dyspozycyjny, kreatywny;

  • posiadasz umiejętności analitycznego myślenia;

  • posiadasz umiejętności pracy zespołowej;

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B - czynne;

  • posiadasz umiejętności swobodnej obsługi pakietu MS Office.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

Każdy z nas, wykonując swoje obowiązki, pomagając innym i przejmując odpowiedzialność, wywiera pozytywny wpływ na otoczenie. Osiąga codzienne, ważne sukcesy, rozwija siebie, pomaga światu iść naprzód. Jest inspiracją do zmian na lepsze. Staje się wzorem do naśladowania i autorytetem, na którym zawsze można polegać. Jest superbohaterem w swoim miejscu pracy.

Nasze sukcesy, te większe i mniejsze, nie miałyby miejsca, gdyby nie codzienne działania pracowników, osób zupełnie niezwyczajnych w tym, jak to robią.