Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. projektów B+R

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BLDG sp. z o.o. sp.k. specjalizuje się w doradztwie gospodarczym i biznesowym dla przedsiębiorstw. Kompleksowo wspieramy naszych klientów w procesie opracowywania nowych produktów i usług i wdrażania ich na rynek. To co nas wyróżnia to głębokie przekonanie, że kluczem do sukcesu jest współpraca i partnerstwo. Korzystając z naszej wiedzy oraz doświadczenia proponujemy rozwiązania adekwatne do zakresu inwestycji oraz opłacalne ekonomicznie. Zaangażowanie i kreatywność pozwala nam proponować rozwiązania nieszablonowe i innowacyjne, często zwiększające pakiet dostępnych możliwości finansowania dla klienta.

    W grupie BLDG działa również fundusz kapitałowy ukierunkowany na wsparcie rozwoju produktów i technologii poprzez finansowanie prac badawczo-rozwojowych. Pracownicy BLDG mają tym samym również możliwość uczestniczenia w projektach innowacyjnych start-up’ów i poznania trendów rynkowych w obszarze Industry 4.0.
    Miejsce pracy: Kraków

    Oferujemy:

    • Długą perspektywę współpracy w oparciu o umowę o pracę (dostosowując się do potrzeb pracownika, umożliwiamy wybór formy zatrudnienia);
    • Możliwość wykorzystania swoich umiejętności i doświadczenia w realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów;
    • Stanowisko pracy o wysokim poziomie samodzielności i decyzyjności;
    • Atrakcyjne środowisko pracy w młodej firmie ze zgranym zespołem w nowym, wygodnym biurze;
    • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności oraz wsparcie doświadczonych doradców;
    • Możliwość pogodzenia dodatkowych obowiązków związanych z działalnością badawczą;
    • Możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach.

    Obowiązki:

    • Analiza możliwości finansowania projektów badawczo-rozwojowych i inwestycyjnych z programów unijnych;
    • Monitorowanie harmonogramów konkursów krajowych (w szczególności POIR) i regionalnych (RPO) oraz wspólnotowego programu Horyzont 2020;
    • Przygotowanie projektów B+R do inwestycji funduszu kapitałowego;
    • Analiza technologii pod kątem inwestycji środków funduszu;
    • Analizy techniczne i technologiczne;
    • Przygotowanie materiałów na Komitet Inwestycyjny;
    • Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej, tj. niezbędnych dokumentów formalnych, treści merytorycznych i finansowych oraz załączników;
    • Przygotowywanie informacji, sprawozdań, raportów z realizacji projektów;
    • Bieżący kontakt z klientem i środowiskiem akademickim oraz przedstawicielami instytucji wdrażających środki europejskie;
    • Stałe aktualizowanie wiedzy z zakresu unijnych grantów dla biznesu.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Doświadczenie w realizacji prac badawczych i rozwojowych;
    • Umiejętność analizowania informacji, prawidłowego łączenia danych z różnych źródeł;
    • Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa, samodzielność, komunikatywność, sumienność i odpowiedzialność;
    • Język angielski – poziom komunikatywny lub wyższy;
    • Wysoki poziom umiejętności posługiwania się oprogramowaniem MS Office (zwłaszcza MS Excel, MS Word), Adobe Acrobat Reader, pakietem biurowym Google.
    • Doświadczenie związane z przygotowaniem dokumentacji aplikacyjnych (wniosków o dofinansowanie) mile widziane;
    • Doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym mile widziane;
    • Doświadczenie we współpracy z funduszem kapitałowym mile widziane;
    • Znajomość metodyki zarządzania projektami i/lub współpracy ze środowiskiem startupowym będzie dodatkowym atutem.

     Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku aplikuj.

    Zapoznamy się z wszystkimi nadesłanymi dokumentami
    i skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę BLDG sp. z o o sp.k w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.