Oferta pracy

Nr ref.: PSGCS.ZZLR.210.432.21

Doradca ds. Rozwoju Rynku

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 04 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie badań potencjału rynku odbiorców paliwa gazowego poprzez identyfikację potencjału badanych podmiotów, w tym analiza potencjału w aspekcie dekarbonizacji

  • pozyskiwanie nowych klientów z przedziału od 1 MW mocy zainstalowanej, w tym klientów strategicznych z obszaru ciepłownictwa, elektrociepłownictwa i przemysłu

  • rozwój i utrzymanie Przestrzennej Bazy Danych PSG

  • współpraca z Dyrektorem OZG i Działem Rozwoju w zakresie analizy i wykorzystania potencjału rynku gazu

  • organizacja konferencji, warsztatów, spotkań i szkoleń w zakresie transformacji energetycznej

  • doradztwo klientom w zakresie optymalizacji wykorzystania paliwa gazowego

  • udział w spotkaniach z kluczowymi klientami i kompleksowa obsługa w trakcie realizacji procesu przyłączania

Nasze wymagania

  • znajomość rynku gazu i energii, w szczególności w zakresie energetyki zawodowej

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku o zbliżonym profilu specjalizacji

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na współpracę i zaangażowanie w działaniu

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i swoboda w budowaniu długoterminowych relacji z klientami

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • znajomość technik negocjacyjnych

  • znajomość instrumentów wsparcia z zakresu transformacji energetycznej

  • doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych oraz wiedza z zakresu transformacji energetycznej, w tym doświadczenie we współpracy z ciepłownictwem zawodowym i innymi źródłami zawodowymi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • dodatkowy urlop

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników,

działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez prawie 195 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do dnia 4.08.2021 roku.