Oferta pracy

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Dealer BMW Olszowiec

Doradca ds. sprzedaży akcesoriów

Dealer BMW OlszowiecO firmie

  • Ostrowska 330, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ostrowska 330

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż i doradztwo Klientom w zakresie akcesoriów oraz lifestyle

  • Przygotowywanie ekspozycji akcesoriów oraz lifestyle zgodnej z wymogami BMW PL z uwzględnieniem zmian sezonowych

  • Utrzymanie należytego stanu ilościowego i jakościowego materiałów marketingowych z zakresu akcesoriów oraz lifestyle

  • Uczestniczenie w utrzymywaniu ciągłości stanów magazynowych w zakresie akcesoriów oraz lifestyle

  • Obsługa sklepu Internetowego Dealera

  • Uczestniczenie w akcjach marketingowych DCiA

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu technicznym / inżynierskim- mile widziane

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość budowy pojazdu i rynku części zamiennych

  • Wysokie zdolności interpersonalne

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Pozytywne zorientowanie na klienta

  • Zaangażowanie, samodzielność, entuzjazm

  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego – mile widziana

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy

  • Pracę w unikalnym otoczeniu, dołączenie do pełnego pasji, zgranego zespołu zajmującego się sprzedażą i serwisem samochodów segmentu Premium

  • Wysokie standardy pracy

  • Profesjonalny system szkoleń

Dynamiczny rozwój Dealer Olszowiec Sp. z o.o. Sp.k. i zmiany zachodzące na rynku motoryzacyjnym stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role. Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta. Jeżeli jesteś gotowy na wyzwania w pracy dla czołowej marki segmentu Premium, to szukamy właśnie Ciebie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Główne cele stanowiska:

Realizacja uzgodnionych celów sprzedaży akcesoriów oraz lifestyle Klientom Dealerstwa