Doradca ds. sprzedaży B2B w Sieci Partnerskiej

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

  • łódzkie

    łódzkie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 12 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów biznesowych w zakresie rozwiązań energii odnawialnej,

  • Możliwość sprzedaży dla klienta indywidualnego i biznesowego,

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy (fotowoltaika, pompy ciepła, carporty, ładowarki EV, magazyny energii),

  • Dbanie o pozytywne relacje z Klientami i praca na poleceniach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych Klientów biznesowych (hunting),

  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji biznesowych z klientem,

  • Determinacja w dążeniu do celu i pełne zaangażowanie,

  • Aktywne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy

  • Narzędzia pracy (auto służbowe, telefon)

  • Kaloryczne leady

  • Kompleksowe szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży metodą Sandlera

  • Jasną ścieżkę rozwoju

  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • Możliwość rozwoju i awansu

Edison Energia to wyjątkowa organizacja! W niecałe dwa lata, z małego start-upu osiągnęliśmy pozycję jednego z liderów rynku branży OZE. Na przestrzeni ostatnich miesięcy zatrudniliśmy kilkaset osób, a także wprowadziliśmy całą gamę nowych produktów. Oprócz instalacji fotowoltaicznych, w swojej ofercie mamy także pompy ciepła, ładowarki do aut elektrycznych, carporty, a od niedawna także magazyny energii. Jako jedni z nielicznych na rynku realizujemy usługę bilansowania 1:1, a jako jedyni posiadamy własne, unikatowe moduły.

Stawiamy na ciągły rozwój, dynamizm w działaniu oraz chęć podejmowania nowych wyzwań.

Tworzymy najlepszy zespół specjalistów branży OZE w kraju! Chcesz się przekonać? Dołącz do nas już dziś!!!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje