Logo Pracuj.pl

Doradca ds. sprzedaży B2B w Sieci Partnerskiej

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów biznesowych w zakresie rozwiązań energii odnawialnej,
  • Możliwość sprzedaży dla klienta indywidualnego i biznesowego,
  • Aktywna sprzedaż produktów firmy (fotowoltaika, pompy ciepła, carporty, ładowarki EV, magazyny energii),
  • Dbanie o pozytywne relacje z Klientami i praca na poleceniach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych Klientów biznesowych (hunting),
  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji biznesowych z klientem,
  • Determinacja w dążeniu do celu i pełne zaangażowanie,
  • Aktywne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Narzędzia pracy (auto służbowe, telefon)
  • Kaloryczne leady
  • Kompleksowe szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży metodą Sandlera
  • Jasną ścieżkę rozwoju
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Możliwość rozwoju i awansu

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Edison Energia to wyjątkowa organizacja! W niecałe dwa lata, z małego start-upu osiągnęliśmy pozycję jednego z liderów rynku branży OZE. Na przestrzeni ostatnich miesięcy zatrudniliśmy kilkaset osób, a także wprowadziliśmy całą gamę nowych produktów. Oprócz instalacji fotowoltaicznych, w swojej ofercie mamy także pompy ciepła, ładowarki do aut elektrycznych, carporty, a od niedawna także magazyny energii. Jako jedni z nielicznych na rynku realizujemy usługę bilansowania 1:1, a jako jedyni posiadamy własne, unikatowe moduły.

Stawiamy na ciągły rozwój, dynamizm w działaniu oraz chęć podejmowania nowych wyzwań.

Tworzymy najlepszy zespół specjalistów branży OZE w kraju! Chcesz się przekonać? Dołącz do nas już dziś!!!

Doradca ds. sprzedaży B2B w Sieci Partnerskiej, podlaskie