Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telemarketer - Asystent wsparcia sprzedaży

Inventage Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Umawianie spotkań dla Dyrektora Regionalnego

  • Współpraca z obecnymi i z przyszłymi potencjalnymi klientami

  • Kontakt telefoniczny z członkami zarządu w sektorze B2B,

  • Współpraca z Dyrektorem Regionalnym i Prezesem Zarządu

  • Administrowanie dokumentacją

  • Aktualizowanie bazy firm w CRM

  • Pozyskiwanie dokumentów, zarządzanie dokumentacją, prowadzenie spotkań telefonicznych

Nasze wymagania

  • Samodyscyplina, zdeterminowanie do osiągania założonych celów

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Istotne - doświadczenie w telesprzedaży

  • Umiejętność argumentowania i negocjacji

  • Znajomość zagadnień gospodarczych

  • Umiejętność zarządzania priorytetami i celami

  • Kreatywność, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

  • Dyspozycyjność i punktualność

  • Dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzinowym od poniedziałku do piątku 8-16

  • Interesującą pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Miejsce pracy mieści się w samym centrum Warszawy

  • Oprócz wynagrodzenia w postaci podstawy, atrakcyjny system prowizyjny

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przygotowanie do wykonywanych zadań w zakresie negocjacji handlowych, zarządzania czasem i innych ważnych dla rozwoju zawodowego

  • Miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dołącz do naszego zespołu! W Inventage wierzymy, że ludzie są naszym kapitałem, który decyduje o sukcesie całej firmy. Budujemy kulturę organizacyjną w oparciu o nasze DNA i nasze wartości. To właśnie na ich podstawie wspieramy rozwój pracowników. Dlatego chcemy, byś czuł się współodpowiedzialny za rozwój firmy. Pragniemy, aby każdy z naszych pracowników czuł się własnym szefem, dlatego dajemy dużą dozę wolności, wymagając jednocześnie poczucia odpowiedzialności.

Dołącz do zespołu Inventage!

Przewiń do profilu firmy