Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów do Warsztatów Niezależnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Bawaria Motors to dealer samochodów marki BMW i MINI. Firma wchodzi w skład grupy
    PGA Polska
    , należącej do jednej z największych multibrandowych, międzynarodowych grup dealerskich marek Premium w Europie, wyznaczającej najwyższe standardy jakościowe. Bawaria Motors jest obecna w Warszawie, Jankach, Katowicach i Trójmieście.

    W związku z rozwojem Spółki, poszukujemy odpowiedniego kandydata do objęcia stanowiska:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • aktywna sprzedaż części prowadząca do wzrostu sprzedaży oryginalnych części BMW i MINI
    • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru części zamiennych
    • sporządzanie ofert i kalkulacji dla Klientów
    • stały kontakt z Klientami hurtowymi, informowanie ich o aktualnych akcjach promocyjnych
    • dbanie o dobry wizerunek Firmy i marki
    • zdobywanie i umacnianie pozycji Firmy u Klientów, pozyskiwanie nowych

    Nasze oczekiwania:

    • znajomość rynku motoryzacyjnego, szczególnie rynku części zamiennych
    • wykształcenie techniczne lub znajomość budowy pojazdów
    • roczne doświadczenie zawodowe w sprzedaży części zamiennych
    • komunikatywność i umiejętności negocjacji
    • samodyscyplina i doskonała organizacja pracy
    • pro-kliencka postawa, umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientem
    • prawo jazdy kat. B
    • dobra znajomość obsługi komputera

    Oferujemy:

    • pracę w jednym z najlepszych dealerów BMW
    • prowizyjny system wynagrodzeń zależny od osiąganych wyników
    • stabilne zatrudnienie
    • niezbędne narzędzia pracy (laptop, samochód służbowy), w tym dostęp do specjalistycznego oprogramowania
    • system szkoleń
    • możliwość stałego rozwoju zawodowego