Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

CityMotors należący do Emil Frey Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 19 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż części prowadząca do wzrostu sprzedaży oryginalnych części VW;

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru części zamiennych;

  • Stały kontakt z klientami hurtowymi, informowanie o ofercie i promocjach;

  • Zdobywanie i umacnianie pozycji wśród stałych klientów oraz nowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku motoryzacyjnego, szczególnie rynku części zamiennych;

  • Wykształcenie techniczne i znajomość budowy pojazdów;

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży części zamiennych;

  • Znajomość programu doboru części;

  • Umiejętność budowania skutecznych relacji z klientami;

  • Rozwinięte kompetencje negocjacji i współpracy;

  • Znajomość pakietu MS Office i pracy w systemie typu CRM;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowa o pracę i stabilność zatrudnienia;

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia wynikowa;

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w gronie ekspertów i pasjonatów;

  • Możliwość poszerzenia kompetencji oraz rozwój w ramach struktur firmy;

  • Dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy;

  • Zniżkę na benefity pracownicze: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program rekomendacji pracowników

CityMotors należący do Emil Frey Polska Sp. z o.o.

CityMotors to autoryzowany salon i serwis samochodów marki Volkswagen i serwis samochodów marki SKODA. Firma wchodzi w skład grupy Emil Frey Polska, należącej do jednej z największych multibrandowych, międzynarodowych grup dealerskich marek Premium w Europie, wyznaczającej najwyższe standardy jakościowe.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje