Oferta pracy

Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

Bawaria Motors należący do Emil Frey Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bawaria Motors to dealer samochodów marki BMW i MINI. Firma wchodzi w skład grupy Emil Frey Polska, należącej do jednej z największych multibrandowych, międzynarodowych grup dealerskich marek Premium w Europie, wyznaczającej najwyższe standardy jakościowe. Bawaria Motors posiada cztery Oddziały: Gdańsk, Warszawa, Janki i Katowice.

Obecnie do salonu Bawaria Motors w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania, które czekają na Ciebie:

  • Aktywna sprzedaż części prowadząca do wzrostu sprzedaży oryginalnych części BMW i MINI
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru części zamiennych;
  • Stały kontakt z klientami hurtowymi, informowanie o ofercie i promocjach;
  • Zdobywanie i umacnianie pozycji wśród stałych klientów oraz nowych.

Od Ciebie oczekujemy:

  • Znajomości rynku motoryzacyjnego, szczególnie rynku części zamiennych;
  • Wykształcenia technicznego i znajomości budowy pojazdów;
  • Doświadczenia zawodowego w sprzedaży części zamiennych;
  • Znajomość programu doboru części;
  • Umiejętności budowania skutecznych relacji z klientami;
  • Rozwiniętych kompetencji negocjacji i współpracy;
  • Znajomości pakietu MS Office i pracy w systemie typu CRM;
  • Prawa jazdy kat. B.

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • Umowę o pracę, stabilność zatrudnienia;
  • Pracę w nowoczesnym obiekcie, z marką premium;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w gronie ekspertów i pasjonatów;
  • Możliwość poszerzenia kompetencji oraz rozwój w ramach struktur firmy;
  • Dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy;
  • Atrakcyjne zniżki na benefity pracownicze: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne