Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Sprzedaży części zamiennych i akcesoriów

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • 10-450 Olsztyn; al. marsz. Józefa Piłsudskiego 72a, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 30.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma MIR-WIT Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer marki TOYOTA poszukuje do pracy w Salonie

    DORADCY DS. SPRZEDAŻY CZĘŚCI ZAMIENNYCH I AKCESORIÓW
    Miejsce pracy: Olsztyn

    Opis stanowiska:

    • Obsługa klientów działu części i akcesoriów
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Utrzymanie długotrwałych relacji z klientami
    • Przygotowanie ofert handlowych
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • Znajomość budowy pojazdów i zagadnień technicznych
    • Znajomość podstawowych zagadnień dotyczących prowadzenia magazynu części
    • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub branżach pokrewnych
    • Motywacja do działania i nastawienie na realizację celów
    • Wykształcenie techniczne
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dyspozycyjność, komunikatywność
    • Wysoka kultura osobista
    • Prawo jazy kategorii B
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    • Motywacyjny system wynagrodzeń
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)