Logo Pracuj.pl

Doradca ds. sprzedaży energii elektrycznej i gazu

Pak-VoltO firmie

umowa o pracę
5 000–15 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
7 000–35 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Siedziba firmy
    Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Miejsce pracy
    Cała Polska (praca zdalna)
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie kontraktów , przedstawienie propozycji na kolejne lata
  • Doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań energetycznych
  • Negocjowanie warunków kontraktu
  • Kontakt z back office w celu pozytywnego przeprocesowania dokumentów

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie na rynku energii elektrycznej i paliwa gazowego lub
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Znajomość etyki zawodowej
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • samodzielność w działaniu, systematyczność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • Pracę z najbardziej elastycznym operatorem na rynku
  • Narzędzia niedostępne dla większości rynku
  • Niski koszt bazowy bez ukrytych marż
  • atrakcyjny system otrzymania wynagrodzenia
  • Dostęp do procesowania największych wolumenów
  • Wsparcie przy procesowaniu strategicznych klientów
  • Możliwość awansu i długofalowego rozwoju zawodowego

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

O nas

Rekrutacja na potrzeby partnera operatora PAK-Volt:

PAK-Volt S.A. należy do grupy kapitałowej Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin

S.A.(ZEPAK S.A.) której podstawowym przedmiotem działalności jest wytwarzanie i sprzedaż energii elektrycznej , paliwa gazowego oraz produkcja i dystrybucja ciepła

nieprzerwanie od 2004 roku.

Drugi, pod względem wielkości, krajowy producent energii elektrycznej otrzymywanej

z węgla brunatnego.

Czwarty wytwórca energii elektrycznej w Polsce.

Więcej informacji pod tel: 222667788

Doradca ds. sprzedaży energii elektrycznej i gazu, Warszawa