Doradca ds. Sprzedaży Faktoringu i Produktów Finansowania Handlu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.11.2018
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 19.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr referencyjny: pracuj/DFH/D/Warszawa

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowania handlu w szczególności faktoringu
    • Doświadczenie w pozyskiwaniu i opiece nad portfelem Klientów
    • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami
    • Znajomość rynku usług faktoringowych
    • Wykształcenie wyższe
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Prawo jazdy
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Główne zadania:

    • Sprzedaż prostych oraz strukturyzowanych produktów finansowania handlu istniejącym i przyszłym Klientom Banku oraz monitorowanie potrzeb obecnych Klientów
    • Budowanie długotrwałych relacji z obecnymi Klientami Banku i pozyskiwanie nowych Klientów do współpracy w zakresie produktów finansowania handlu w szczególności faktoringu
    • Ścisła współpraca z Doradcami Bankowymi obsługującymi Klienta Korporacyjnego
    • Zwiększanie wolumenu produktów faktoringowych i finansowania handlu na wyznaczonym portfelu Klientów
    • Uczestnictwo w procesie uruchamiania i realizacji transakcji faktoringowych

     Oferujemy:

    • Pracę w zgranym zespole nastawionym na osiąganie wyznaczonych celów
    • Szansę na wdrażanie własnych inicjatyw w zakresie usprawniania procesów sprzedaży
    • Atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników
    • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
    • Umowę o pracę oraz pakiet socjalny
    • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom