Doradca ds. Sprzedaży Faktoringu

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 12.02.2019
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 14.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FINANSOWANIE DLA
    PRZEDSIĘBIORSTW

    Działająca od kilkunastu lat na polskim rynku finansowym renomowana, międzynarodowa firma faktoringowa IFIS Finance Sp. z o.o  poszukuje:
    Doradcy ds. Sprzedaży Faktoringu

    na terenie województwa mazowieckiego, wielkopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego, małopolskiego, lubelskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i zachodnio-pomorskiego

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • minimum 3 letniego doświadczenia w aktywnej sprzedaży produktów faktoringowych lub bankowych
    • wysokiej motywacji do realizacji celów sprzedażowych
    • doskonałych zdolności prezentacyjnych i komunikacyjnych
    • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: Finanse i Bankowość, Ekonomia, Prawo)
    • samodzielności i kreatywności
    • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
    • dobrej znajomości języka angielskiego
    • znajomości środowiska MS Windows z pakietem Office
    • dobra znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem

    Zadania:

    • Doradca ds. Sprzedaży Faktoringu, w zależności od swojego miejsca zamieszkania, będzie wykonywać pracę na zasadzie „home office” oraz w dedykowanym regionie sprzedaży
      (z możliwością, w zależności od wyników sprzedaży, otwarcia w przyszłości biura w regionie) lub z centrali w Warszawie lub oddziału w Katowicach
    • pozyskiwanie nowych Klientów w dedykowanych regionach sprzedaży (min. 50% czasu pracy to wyjazdy do Klientów)
    • bezpośrednia sprzedaż usług faktoringowych IFIS Finance poprzez skuteczny proces prezentacji produktów faktoringowych i negocjacji warunków współpracy
      z potencjalnymi Klientami
    • utrzymywanie i rozwój długofalowej relacji z Klientami
    • przygotowanie wniosku sprzedażowego do dalszego procesu kredytowego

    Oferujemy:

    • interesującą pracę z perspektywami rozwoju w międzynarodowej firmie
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia dostosowane do poziomu kwalifikacji, doświadczenia i wyników (m.in. pakiet socjalny)
    • praca w ambitnym i miłym zespole
    • wsparcie merytoryczne zespołu
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Prosimy o przesłanie C.V. za pomocą przycisku:

    Skontaktujemy się jedynie z wybranymi do dalszego procesu rekrutacyjnego osobami.