Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca ds. Sprzedaży Faktoringu

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 19.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FINANSOWANIE DLA
    PRZEDSIĘBIORSTW

    Działająca od kilkunastu lat na polskim rynku finansowym renomowana, międzynarodowa firma faktoringowa IFIS Finance Sp. z o.o  poszukuje:
    Doradcy ds. Sprzedaży Faktoringu

    na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego, małopolskiego, lubelskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i zachodnio-pomorskiego

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • minimum 3 letniego doświadczenia w aktywnej sprzedaży produktów faktoringowych lub bankowych
    • wysokiej motywacji do realizacji celów sprzedażowych
    • doskonałych zdolności prezentacyjnych i komunikacyjnych
    • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: Finanse i Bankowość, Ekonomia, Prawo)
    • samodzielności i kreatywności
    • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
    • dobrej znajomości języka angielskiego
    • znajomości środowiska MS Windows z pakietem Office
    • dobra znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem

    Zadania:

    • Doradca ds. Sprzedaży Faktoringu, w zależności od swojego miejsca zamieszkania, będzie wykonywać pracę na zasadzie „home office” oraz w dedykowanym regionie sprzedaży
      (z możliwością, w zależności od wyników sprzedaży, otwarcia w przyszłości biura w regionie) lub z centrali w Warszawie lub oddziału w Katowicach
    • pozyskiwanie nowych Klientów w dedykowanych regionach sprzedaży (min. 50% czasu pracy to wyjazdy do Klientów)
    • bezpośrednia sprzedaż usług faktoringowych IFIS Finance poprzez skuteczny proces prezentacji produktów faktoringowych i negocjacji warunków współpracy
      z potencjalnymi Klientami
    • utrzymywanie i rozwój długofalowej relacji z Klientami
    • przygotowanie wniosku sprzedażowego do dalszego procesu kredytowego

    Oferujemy:

    • interesującą pracę z perspektywami rozwoju w międzynarodowej firmie
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia dostosowane do poziomu kwalifikacji, doświadczenia i wyników (m.in. pakiet socjalny)
    • praca w ambitnym i miłym zespole
    • wsparcie merytoryczne zespołu
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Prosimy o przesłanie C.V. w języku angielskim za pomocą przycisku:

    Skontaktujemy się jedynie z wybranymi do dalszego procesu rekrutacyjnego osobami.