Logo Pracuj.pl

Doradca ds. Sprzedaży Flotowej

Bawaria Motors należący do Emil Frey Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów flotowych na terenie Pomorza oraz całej Polski;
  • Realizacja planów sprzedażowych;
  • Przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych i prowadzenie negocjacji;
  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z dotychczasowymi.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie poparte sukcesami w sprzedaży flotowej;
  • Znajomość rynku sprzedaży samochodów;
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w pracy z klientami flotowymi.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Możliwość poszerzenia kompetencji oraz rozwój w ramach struktur firmy;
  • Zdobywanie doświadczenia w gronie ekspertów i pasjonatów;
  • Dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy;
  • Atrakcyjne zniżki na benefity pracownicze: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • program rekomendacji pracowników

Bawaria Motors należący do Emil Frey Polska Sp. z o.o.

Bawaria Motors to dealer samochodów marki BMW i MINI. Firma wchodzi w skład grupy Emil Frey Polska, należącej do jednej z największych multibrandowych, międzynarodowych grup dealerskich marek Premium w Europie, wyznaczającej najwyższe standardy jakościowe. Obecnie Bawaria Motors posiada cztery lokalizacje: Gdańsk, Warszawa, Janki i Katowice.

Doradca ds. Sprzedaży Flotowej, Gdańsk