Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 19.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    City Motors to autoryzowany salon i serwis samochodów marki Volkswagen. Firma wchodzi w skład grupy PGA Polska, należącej do jednej z największych multibrandowych, międzynarodowych grup dealerskich marek Premium w Europie, wyznaczającej najwyższe standardy jakościowe. Obecnie City Motors jest autoryzowanym dealerem Volkswagen w Gdańsku.

    W związku z rozwojem Spółki, poszukujemy odpowiedniego kandydata do objęcia stanowiska

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Jakie zadania czekają na Ciebie:

    • Pozyskiwanie i obsługa klientów flotowych oraz realizacja ustalonych planów sprzedaży
    • Prowadzenie negocjacji handlowych i organizowanie spotkań z klientami
    • Przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych
    • Budowanie i umacnianie kontaktów z Klientami i potencjalnymi Klientami
    • Obsługa procesu sprzedaży wg. obowiązujących standardów i procedur
    • Weryfikacja i nadzór nad dokumentacją samochodów

    Szukamy osoby, która:

    • Jest zainteresowana rozwojem zawodowym
    • Posiada wykształcenie minimum średnie
    • Ma umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z Klientem
    • Jest dobrze zorganizowana, zaangażowana i sumienna w wykonywaniu powierzonych zadań
    • posiada doświadczenie w sprzedaży flotowej - warunek konieczny
    • Pokazuje swoim zachowaniem wysoką kulturę osobistą
    • Ma umiejętność pracy w zespole i jest komunikatywna
    • Praktycznie zna MS Office i sprawnie obsługuje komputer
    • Interesuje się motoryzacją i posiada ogólną wiedzę dotyczącą rynku motoryzacyjnego
    • Ma doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się sprzedażą samochodów
    • Ma czynne prawo jazdy kat. B
    • Zna dobrze rynek samochodów nowych
    • Ma wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
    • Komunikatywnie posługuje się językiem angielskim
    • Jest nastawiona na wysoką jakość swojej pracy

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę, stabilność zatrudnienia i możliwość awansu
    • Zdobywanie doświadczenia w gronie ekspertów i pasjonatów
    • Bardzo miłą atmosferę pracy
    • Pracę w nowoczesnym obiekcie
    • Dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy
    • Benefity pracownicze: opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie grupowe; język angielski