Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca ds. Sprzedaży Flotowej

Toyota LubinO firmie

Toyota Lubin

Przemysłowa 1E

Lubin

Dziesięciokrotny Dealer Roku, salon Toyota Dobrygowski w LUBINIE, poszukuje pełnych pasji Kandydatów, którzy dołączą do pracy w najbardziej energicznym miejscu na rynku lubińskim! Zapewnimy Ci wszystkie narzędzia i szkolenia niezbędne do tego, abyś odniósł sukces. W ramach swoich obowiązków będziesz odpowiedzialny za pozytywne i serdeczne relacje z Klientami biznesowymi, którzy stoją w obliczu zakupu samochodów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych – sprzedaż oraz wynajem samochodów B2B
  • Pozyskiwanie nowych Klientów B2B
  • Budowa i utrzymywanie długotrwałych relacji z istniejącymi Klientami
  • Realizacja określonych planów zadaniowych i sprzedażowych
  • Przestrzeganie najwyższych wysokich standardów obsługi Klienta
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących aktywności CRM

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Znajomość rynku z punktu widzenia potrzeb Klienta biznesowego
  • Silna motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i Klienta oraz podejmowania szybkich, trafnych decyzji
  • Nienaganna prezencja i kultura osobista
  • Czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia w pracy m.in. samochód służbowy

Poszukujemy ludzi, z którymi wspólnie będziemy budować sukces naszej firmy. Stawiamy przede wszystkim na osoby z potencjałem, które podzielają nasze wartości – osobistą odpowiedzialność, elastyczność, współpracę i zaangażowanie. Szukamy ludzi otwartych na zmiany, nastawionych na tworzenie niestandardowych rozwiązań, którzy z entuzjazmem podejmują nowe wyzwania. Ludzi, dla których ważna jest współpraca w realizacji założonych celów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem przycisku Aplikuj.
Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dobrygowski Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).”

Ogłoszenie archiwalne